wtorek, 23 czerwca 2015

Stuknęła czterdziestka

a nawet dwie...
Na początek  kolczyki nr 40. Wzór był z internetu, ale po upleceniu jednej zawieszki okazało się, że nie za ciekawie to wygląda, więc rozplotłam. Z tamtego wzoru został listek, reszta kombinowana tak żeby wstydu nie było i sznurka nie potrzebnie nie marnować.No i druga czterdziestka, sumie nie ma się czym chwalić może poza tym, że udało mi się ją złapać.A na koniec jeszcze mała reklama, szkoda, że niepłatna, bo jakby mi płacili w czekoladzie to bym wzięła. ;p
Czekolada kreatywna dla dzieci. Taka podpowiedź jakby ktoś szukał prezentu bądź chciał czymś zająć maluchy.11 komentarzy:

 1. i zdolniachy zawsze wyjdą z niepowodzeń - mówię o sobie a ty dałąś doskonale rade - tez jak mi coś nie wyjdzie to ..... pruję , i naprawiam - piękne wyszły - po co neta - masz swój styl i tyle - serdeczności ślę Marii

  OdpowiedzUsuń
 2. W przypadku tych kolczyków nie ma mowy o wstydzie. Świetnie je wyplotłaś :) Gratki za tę drugą czterdziestkową łapankę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kolczyki świetne:) czasem jakis wzór wydaje sie fajny, a później jest różnie... ale dobrze, że zawsze można zmienic po swojemu:) Twoim kolczykom wyszło to na dobre:) (choć nie wiem jak miały wyglądać;)
  pomysł z czekodadkami super:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A potem można je zjeść? A kolczyki wykombinowałaś świetne.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, chyba że lubisz ćwiczyć silną wolę to możesz podziwiać to co ulepisz. :)

   Usuń
 5. Rybki, widzę rybki. Nie wiem, jak miały te kolczyki wyglądać, ale zmiany poszły w dobrym kierunku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne kolczyki, oryginalny kształt świetnie przyciąga wzrok :).
  Aj, z tymi wzorami z internetu często tak jest, niby fajnie a w praktyce albo coś nie wychodzi albo brzydko wygląda i wtedy i tak trzeba kombinować po swojemu ;). Ale to dobrze, lepiej się wysilić troszkę i być zadowolonym niż się poddać lub zostawić coś co się nie podoba.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolczyki wyglądają jak złowrogie pająki, czarne wdowy w nieczarnym kolorze. Groza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Również skojarzyły mi się z pajączkami spokojnie możesz mówić że to zamierzone, w takiej postaci są super

  OdpowiedzUsuń