środa, 27 sierpnia 2014

Post informacyjno-zakupowy

Byłam w sklepie oznaczonym robalem. Ostatnio przeszła przez blogi fala na temat zestawów kreatywnych, teraz dalszy ciąg zestawów, głównie chyba dla tworzących kartki oraz osób posiadających dzieci.
- Zestawy kolorowej tektury falistej - 10 arkuszy A4 - 5,99zł
- Zestaw folii piankowych - w rzeczywistości to arkusze cienkiej pianki w różnych kolorach - 12 arkuszy A4 - 5,99zł
- Zestaw folii piankowych brokatowych - w rzeczywistości brokat jest tylko z jednej strony - 10 arkuszy A4 - 5,99 zł

Wiele jest tu pań nauczycielek więc informuje, że można również nabyć kalendarze na rok szkolny, pewnie jakieś dostajecie, ale te w sklepie są fajniejsze i nawet niektóre mają okładki w łowickie wzory. Dokładnie ceny nie pamiętam ale chyba 13,99zł.

A dla osób, które mają dużo zabawek własnych lub dziecko z dużą ilością zabawek - kufer na skarby - na kółkach, co prawda plastikowy, ale jak się doczytałam produkcji polskiej - 21,99zł

Jeśli zatem ktoś ma potrzebę to wiecie gdzie się udać.

7 komentarzy:

 1. dzięki za info chyba się do tego robala wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te akcesoria akurat mnie nie bawią... kalendarze oglądałam - brzydkie są :( Przede wszystkim grube i niefunkcjonalne. Ja lubię, jak tydzień jest na jednym otwarciu - wtedy jest wygodnie. No i dużo miejsca na zapiski musi być. Dlatego po obejrzeniu w poniedziałek tych kalendarzy (tylko te łowickie okładki mi się podobały, nic poza tym), udałam się do Empiku i tam nabyłam rewelacyjny kalendarz, z idealnym układem, no i formatu B5 - więc duży i cienki :) Taki, jak lubię :) Czekam na kreatywne promocje w Lidlu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nauczycielki kalendarz mi jest po nic, ale jak jakiś kalendarz kupuję sobie to wolę stronę na jeden dzień.

   Usuń
 3. Z pewnością ktoś skorzysta z Twojej informacji, szczególnie gdy ma małe dzieci i chce je czymś zająć w długie jesienne wieczory, które nieubłaganie się zbliżają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusicie i kusicie, a póki co Biedronka nie po drodze :(

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja się skusiłam na tekturę, jak tylko w Biedronce się pojawiła, czyli 11.08. Nad dziurkaczami zastanawiam się od roku i zdecydować się nie mogę.

  OdpowiedzUsuń