wtorek, 3 września 2013

Taki zwierz...

Kiedyś było o tym w Teleekspresie, ale wiadomo jakie długie tam są materiały po 20 sekund, zatem o największej kolekcji żyraf w Polsce możecie poczytać w linku poniżej:

Polskie żyrafy chcą do Księgi Guinnessa

Tu ślad po materiale z Teleekspresu

Zachęcam i Was do wspomożenia Waszymi żyrafimi wytworkami tej kolekcji, bo dlaczego nie. Choć zapłatą za to będzie jedynie satysfakcja, że Wasze dzieła będą  elementami największego na świecie zbioru. Właściciele zaś zyskają, żyrafy niepowtarzalne, unitaty. Kto może i ma ochotę, do dzieła.

Tu moja resztkowa żyrafa, tak bardzo resztkowa, że mi nici zabrakło, przez to piękna może nie jest, za to można ją rozważać w kategorii sztuki nowoczesnej, co autorka miała na myśli, dokonując takiego doboru barw. (Tu przypomniał mi się skecz o niebieskiej wiewiórce, ale o tym może innym razem.)


15 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba to, że jej kolory nie są sztampowe, nie jest dosłowna i można ją ubrać we własne odczucia ;) Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna żyrafka, taka inna! Przeczytałam artykuł i też coś wymyślę i wyślę. Ale są zakręceni na ich punkcie! Niech im dalej szczęście niosą:-)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...;p

   Usuń
 3. Niebieska żyrafa jak niebieskie migdały. Albo niczym Billie Holiday pytająca "Am I blue?". Interpretować można w nieskończoność :) Osobiście bardzo lubię żyrafy. Ten motyw jest zdecydowanie zbyt rzadko eksploatowany.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :), niestety nie mogę powiedzieć czy lubię żyrafy, żadnej nie znam osobiscie ;p

   Usuń
 4. Bardzo ładna a niebieski to bardzo ładny kolor

  OdpowiedzUsuń
 5. Takiej żyrafy na pewno nie mają!
  Zajrzałam do reportażu, wywołuje to mój uśmiech, ale i przerażenie.. Chyba jestem zbyt praktyczną osobą, bo ciągle zastanawiam się, co robić z takim mnóstwem żyraf oprócz pobijania rekordu?! Choć na pewno można znaleźć tyle zastosowań, co żyraf :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może będą robić wystawę do zwiedzania...

   Usuń
  2. Z tego co widziałam na zdjęciach w linku, który podałaś, to chyba można zwiedzać całą Żyrafiarnię :)

   Usuń
 6. dopasowałaś reportaż do haftu czy haft do reportażu? ;))))
  ciekawe połączenie kolorów, jestem ciekawa końcowego efektu!

  OdpowiedzUsuń